Maratón klub Kladno

logo

Slovo ředitele Kladenského maratónu

Publikováno 8. 8. 2018


Vážení příznivci vytrvalostních běhů. Letos jsme pro vás připravili již 17. ročník Kladenského maratónu.


Pořadatelé Kladenského maratónu se těší, že jejich úsilí vyústí ve spokojenost všech účastníků od nejmladších po veterány, od „prvomaratónců“ k maratónským rekordmanům až po Josefa Beránka, který jako jediný uběhl všechny dosavadní ročníky.
Letošní Kladenský maratón podpoří i skvělý vytrvalec Vlastimil_Zwi­efelhofer, který bude jeho startérem a aktivním pozorovatelem. Kladenský maratón poskytuje možnost sportování pro čtyři generace běžců. Jedná se o akci pro všechny věkové kategorie registrovaných i neregistrovaných sportovců od předškolních dětí až po veterány. Maratón splňuje podmínky pro získání tříhvězdičkového hodnocení European Athletics Quality Road Race. Pro doprovod běžců i ostatní účastníky je v areálu a jeho nejbližším okolí k dispozici aquapark, in-line dráha, lanový park, sauna, petang a posilovna.
Pro maratónce pak opět nabízíme krásné zázemí a skvělou atmosféru atletického areálu Sletiště, které už bylo dějištěm mnoha vrcholných sportovních akcí (mezinárodních mítinků, mistrovství republiky i ligových klání). Dále nabízíme servis pořadatelů se zkušenostmi z řady republikových i světových akcí, ať už byli na straně pořadatelské nebo jako zvídaví uživatelé služeb jiných organizátorů. V cíli bude standardní občerstvení opět doplněno o (nejen) vegetariánská jídla z indické restaurace Namastaey India Kladno Všichni maratónci dostanou účastnické tričko a v cíli medaili. Medailisté Mistrovství ČR veteránů dostanou od pořadatelů pohár a finanční odměnu a od SV ČAS diplom. Ostatní účastníci si mohou stáhnout svůj diplom (dle informací, které najdou na webu Maratón klubu Kladno krátce po skončení akce).
Na základě pověření SV ČAS bude Kladenský maratón 2018 (již po čtvrté) mistrovstvím České republiky veteránů. Přihlášku, fotografie, videa, výsledky a další informace najdete na: www.maratonkladno.cz aktuality pak na facebooku Maratón klubu Kladno.


Přeji vám krásný sportovní zážitek.


František Tůma
ředitel Kladenského maratónu

František Tůma

Maratón klub Kladno

Je spolek se zaměřením na vytrvalostní běh a pořádání běžeckých závodů. 

Nabídka sponzorům
Připravujeme

so 13. července 2024
Libečovská 14

Kde: Restaurace Chicago, Podkozí
Délka trati: 14,2 Km
Start: 10:00
Informace zde

© Maratón klub Kladno | Mapa stránek | Napište nám