Maratón klub Kladno

logo

Vyhlášení Zimní ceny Maratón klubu Kladno 2017/2018

Publikováno 10. 2. 2018Vyhlášení Zimní ceny 2017/2018 jednotlivců i družstev proběhne 23.2.2018 v res­tauraci U admirála od 18:00. Místo vyhlášení je stejné jako loni, kapacita salonku je cca 35 míst, ale lze využít i sousední prostory.

Díky programu při loňském vyhlášení, kterým byl vzpomínkový večer Lády Tlustého, bylo plno. Letos kromě vyhlášení žádný podobný konkrétní program plánovaný není. Vyhlášení bude samozřejmě rozšířeno o vyhlášení soutěže družstev, vedle již „tradiční“ soutěže jednotlivců. Nicméně vedle předání Diplomů všem zúčastněným v Zimní ceně, tedy jak všem jednotlivcům, tak každému členu a to všech družstev, bude setkání možností popovídat si a mimo jiné neformálně pokračovat nad probíhající diskusí nad přístupem k facebooku klubu a zájemci budou mít možnost se u Františka Tůmy a jeho notebooku podívat, jak funguje excel pro zpracování výsledků našich závodů. A mezi tím vším se předpokládá, že uděláme nějakou tu útratu „Admirálovi“, dlouhodobému sponzorovi Rozdělovského čtvrtmaratónu.
Na této akci Maratón klubu Kladno jsou vítáni nejen účastníci Zimní ceny, ale všichni členové klubu i když se ZC nezúčastnili a vzhledem k přesahu Zimní ceny mimo klubovou příslušnost jsou neméně vítáni i nečlenové klubu, které naše běžecké dění tak či onak zajímá a kteří s námi, jak se říká, kamarádí. Žádné předem nahlašování účasti letos neorganizujeme. Nezbývá než se účastí nechat překvapit. Samozřejmě nepřítomným budeme Diplomky postupně předávat na dalších závodech Poháru Kladenska a Rakovnicka. .=

Za MK Kladno se na setkání těší František Tůma, Jiří Klesnil a Miloš Kmuníček

František Tůma

Maratón klub Kladno

Je spolek se zaměřením na vytrvalostní běh a pořádání běžeckých závodů. 

Nabídka sponzorům
Připravujeme

so 13. července 2024
Libečovská 14

Kde: Restaurace Chicago, Podkozí
Délka trati: 14,2 Km
Start: 10:00
Informace zde


so 17. srpna 2024
Džbánská 6

Kde: Fotbalové hřiště Řevničov
Délka trati: 6 Km
Start: 10:30 a děti 9:30
Informace zde

© Maratón klub Kladno | Mapa stránek | Napište nám