Maratón klub Kladno

logo

Slovo ředitele Kladenského maratónu

Publikováno 3. 9. 2017

Vážení příznivci běhu. Kladenský maratón nadále plní podmínky pro získání tříhvězdičkového hodnocení European Athletics Quality Road Race a je zařazován do kalendářů prestižních sportovních webů.


V rámci zpestření pozávodního občerstvení budou při letošním ročníku Kladenského maratónu mimo tradiční nabídky nabízena i indická jídla. Chana Masala (vegetariánské – cizrna v indické omáčce) a Butter Chicken (kousky kuřecího masa s krémovou máslovo-rajčatovou omáčkou), obojí podávané s rýží. Všichni prezentovaní závodníci obdrží maratónské tričko, startovní číslo, diplom (ke stažení bude na webových stránkách www.maratonkladno.cz) a v cíli medaili. Po doběhu maratónu obdrží závodníci neoficiální čas a pořadí SMS zprávou. Oficiální výsledek bude závodníkům odeslán e-mailem po vyhlášení vítězů, s možností sdílet jej na Facebooku nebo Twitteru. Celková oficiální výsledková listina bude on-line dostupná po doběhu posledního závodníka na www.maratonkladno.cz a www.cipovacasomira.cz.

Nezapomínáme ani na ty nejmenší. V rámci maratónu pravidelně připravujeme i běžecké závody pro děti. Jsem přesvědčen, že atmosféra soutěžení a radost z dosaženého výsledku pro ně mohou být impulzem k trvalému zájmu o sportování. Aktivity Maratón klubu Kladno tak poskytují možnost sportování pro čtyři generace běžců.

I letos bych vás chtěl pozvat k překonání maratónské trati. Přiveďte i svoje děti a rodinné příslušníky na závody nebo jen přijďte povzbudit sportovce a prožít příjemnou a klidnou sobotu v krásném prostředí kladenského atletického stadionu, třeba v lanovém parku nebo na in-line dráze.

V dnešní době je velice nesnadné sehnat prostředky pro pořádání takovéto akce a proto naše poděkování patří těm, kteří nám pomáhají od prvních kroků, až po ty současné sponzory a partnery.

Přeji vám krásný sportovní zážitek.

František Tůma

Maratón klub Kladno

Je spolek se zaměřením na vytrvalostní běh a pořádání běžeckých závodů. 

Nabídka sponzorům


Anketa

Který den je nejlepší pro konání běžeckých závodů?
sobota (77.7 %)
graf
neděle (11 %)
graf
všední den (11.3 %)
graf

Připravujeme

čt 28. září 2017
Neumannova stezka

Kde: Unhošť, Sokolovna Melicharova ulice
Délka trati: 9,6 Km
Start: 9:40 – 10:00
Informace zde


ne 1. října 2017
Zichovecká 12

Kde: Pivovar (sportovní hala) v Zichovci
Délka trati: 12,5 Km
Start: 11:00
Informace zde

© Maratón klub Kladno | Mapa stránek | Napište nám