Maratón klub Kladno

logo

Tak trochu utajený osobák Pepy Beránka

Publikováno 2. 5. 2010

Teď v Kačici běžel Pepa (člen Maratón klubu Kladno) 38 závod ze série zařazených do Poháru Běžců Kladenska a Rakovnicka v řadě. V roce 2008 Pepa běžel pohárových závodů 19 (celkem v ročníku bylo pohárových 27 závodů, do celkového pořadí se započítávalo jen 15 nejlepších, od loňska 18).

V ročníku 2008 skončil druhý v padesátníkách, se stejným počtem započítávaných bodů jako Vláďa Kropáč, v jehož prospěch promluvilo více lepších umístění. Naposledy v roce 2008 běžel Lhoteckou Kaštanku a pak se na čtyři zbývající závody do konce roku odmlčel. Myslím, že říkal „lýtko“. No ale, když se podíváme na pohárový ročník 2009, tak co vidíme v kategorii padesátníků? Na prvním místě celkově Josef Beránek a v jeho řádce není u žádného ze závodů prázdné políčko. A když se podíváme na rok právě probíhající? Zase bez jediného vynechání. Loni bylo stejně jako je letos v programu 29 závodů a s teď poslední Kačicí jich již máme za sebou 9, tedy Pepa má nepřerušenou sérii 38 závodů. A to neeviduji, kde byl Pepa na jiných než našich pohárových. A dobře vím, že i jinam se podívá. A samozřejmě v těch pohárových závodech jsou „naše“ maratóny, Unhošť a Kladno. Co přešel mezi padesátníky, tak Pepa jen vyjímečně není na bedně, teď o víkendu Šuláka vyhrál. Pepa nesbírá účasti, ale současně a především dobré výsledky.
Takže je na místě vyzdvihnout pěknou kvalitní sérii a přání, ať Pepovi žádná bolístka nekříží běžecké plány a těšme se, že tahle Pepova šňůra hned tak neskončí.


Miloš Kmuníček


Maratón klub Kladno

Je spolek se zaměřením na vytrvalostní běh a pořádání běžeckých závodů. 

Nabídka sponzorům


Anketa

Který den je nejlepší pro konání běžeckých závodů?
sobota (81.1 %)
graf
neděle (9.5 %)
graf
všední den (9.4 %)
graf

Připravujeme

so 4. srpna 2018
Mšecká sedmička

Kde: Fotbalový stadion TJ Sokol Mšec
Délka trati: 7 Km
Start: 11:00
Informace zde


st 8. srpna 2018
Rozdělovský čtvrtmaratón

Kde: Rozdělov u zahradnictví na Cimrmanském
Délka trati: 10 548,75 m
Start: 18:00
Informace zde

© Maratón klub Kladno | Mapa stránek | Napište nám